اچ پی پرینتر metal jet را با ۵۰ برابر عملکرد بهتر در چاپ سه بعدی معرفی کرد

شنبه 31 شهریور 1397 1128 بازدید کننده گروه اخبار

اچ پی پرینتر metal jet را با ۵۰ برابر عملکرد بهتر در چاپ سه بعدی معرفی کرد

اچ پی پرینتر metal jet را با ۵۰ برابر عملکرد بهتر در چاپ سه بعدی معرفی کرد

 

اچ پی از پرینتر Metal Jet پرده برداشت. چاپگر سه بعدی جدید HP با ۵۰ برابر عملکرد بهتر در مقایسه با پرینترهای موجود، تا سال ۲۰۲۰ و با قیمتی بالا ارائه می شود.

بعد از گذشت چهار سال از معرفی پرینتر Multi Jet Fusion 3D، حالا اچ پی برای حضور پررنگ تر در این حوزه، از پلتفرم اقتصادی جدید خود با نام Metal Jet پرده برداشته است. شاید همهمه مربوط به دنیای پرینترهای سه بعدی در حال ساکت شدن باشد، اما این فناوری هم چنان برای تولید در مقیاس بالا کارآمد است؛ خصوصا زمانی که قصد تولید اجزای فلزی را داشته باشیم. فواید معمول پرینت 3D همچون سرعت بالاتر و هزینه پایین تر در مقایسه با روش های سنتی سبب شده است تا درخواست ها برای استفاده از آن بالا باشد.

به گفته اچ پی ، فناوری مورد استفاده در Metal Jet تا ۵۰ برابر سریع تر از سیستم های موجود برای تولید اجزای سه بعدی است. به این موارد باید چهار برابر کارایی بیشتر نازل ها و همچنین ارتقای دو برابری عملکرد ستون های پرینت را هم اضافه کرد. اساسا، پرینتر Metal Jet می تواند نیازهای فعلی را با سرعت بیشتر و هزینه کمتر انجام دهد.

پیش از این، اچ پی در تعامل با GKN Powder Metallurgy و Parmatech کار ساخت قطعات را آغاز کرده است و شرکت هایی همچون فولکس واگن، ویلو، Okay Industries و Primo Medical Group از مشتریان فعلی آن هستند. در حال حاضر، فولکس واگن از این تکنولوژی برای برخی اجزای قابل تنظیم مثل حلقه های سوئیچ و پلاک ها استفاده می کند، اما مدیران قصد دارند نهایتا از این فناوری برای بخش های مهم دیگر همچون پایه های آینه و سردنده بهره گیرند. همان طور که انتظارش را دارید، Metal Jet می تواند با ورود این خودروساز آلمانی به حوزه ماشین های الکتریکی، نقشی کلیدی را ایفا کند.

 

 

زمان عرضه و قیمت پرینتر Metal Jet

از ابتدای سال آینده، مشتریان قادر به آپلود مدل های سه بعدی خود در “Metal Jet Production Service” خواهند بود تا مهندسان اچ پی بتوانند آنها را در طول فرآیند تولید اجزای سه بعدی مورد نظر، راهنمایی کنند. HP اذغان داشته است که برخی طرح ها با Metal Jet سازگاری نخواهد داشت. این چاپگرهای جدید قرار است تا سال ۲۰۲۰، با قیمتی کمتر از ۴۰۰ هزار دلار در اختیار مشتریان اولیه قرار گیرد. از سال ۲۰۲۱ نیز عرضه گسترده تر پرینترهای Metal Jet آغاز خواهد شد.

منبع : Engadget


اچ پی پرینتر metal jet را با ۵۰ برابر عملکرد بهتر در چاپ سه بعدی معرفی کردممو کالا9/22/2018اچ پی پرینتر metal jet را با ۵۰ برابر عملکرد بهتر در چاپ سه بعدی معرفی کرد اچ پی از پرینتر Meta... اچ پی پرینتر metal jet را با ۵۰ برابر عملکرد بهتر در چاپ سه بعدی معرفی کرد اچ پی از پرینتر Metal Jet پرده برداشت. چاپگر سه بعدی جدید HP با ۵۰ برابر عملکرد بهتر در مقایسه با پرینترهای موجود، تا سال ۲۰۲۰ و با قیمتی بالا ارائه می شود.بعد از گذشت چهار سال از معرفی پرینتر Multi Jet Fusion 3D، حالا اچ پی برای حضور پررنگ تر در این حوزه، از پلتفرم اقتصادی جدید خود با نام Metal Jet پرده برداشته است. شاید همهمه مربوط به دنیای پرینترهای سه بعدی در حال ساکت شدن باشد، اما این فناوری هم چنان برای تولید در مقیاس بالا کارآمد است؛ خصوصا زمانی که قصد تولید اجزای فلزی را داشته باشیم. فواید معمول پرینت 3D همچون سرعت بالاتر و هزینه پایین تر در مقایسه با روش های سنتی سبب شده است تا درخواست ها برای استفاده از آن بالا باشد.به گفته اچ پی ، فناوری مورد استفاده در Metal Jet تا ۵۰ برابر سریع تر از سیستم های موجود برای تولید اجزای سه بعدی است. به این موارد باید چهار برابر کارایی بیشتر نازل ها و همچنین ارتقای دو برابری عملکرد ستون های پرینت را هم اضافه کرد. اساسا، پرینتر Metal Jet می تواند نیازهای فعلی را با سرعت بیشتر و هزینه کمتر انجام دهد.پیش از این، اچ پی در تعامل با GKN Powder Metallurgy و Parmatech کار ساخت قطعات را آغاز کرده است و شرکت هایی همچون فولکس واگن، ویلو، Okay Industries و Primo Medical Group از مشتریان فعلی آن هستند. در حال حاضر، فولکس واگن از این تکنولوژی برای برخی اجزای قابل تنظیم مثل حلقه های سوئیچ و پلاک ها استفاده می کند، اما مدیران قصد دارند نهایتا از این فناوری برای بخش های مهم دیگر همچون پایه های آینه و سردنده بهره گیرند. همان طور که انتظارش را دارید، Metal Jet می تواند با ورود این خودروساز آلمانی به حوزه ماشین های الکتریکی، نقشی کلیدی را ایفا کند.  زمان عرضه و قیمت پرینتر Metal Jet از ابتدای سال آینده، مشتریان قادر به آپلود مدل های سه بعدی خود در “Metal Jet Production Service” خواهند بود تا مهندسان اچ پی بتوانند آنها را در طول فرآیند تولید اجزای سه بعدی مورد نظر، راهنمایی کنند. HP اذغان داشته است که برخی طرح ها با Metal Jet سازگاری نخواهد داشت. این چاپگرهای جدید قرار است تا سال ۲۰۲۰، با قیمتی کمتر از ۴۰۰ هزار دلار در اختیار مشتریان اولیه قرار گیرد. از سال ۲۰۲۱ نیز عرضه گسترده تر پرینترهای Metal Jet آغاز خواهد شد.منبع : Engadget5.0
طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید